+48 790 205 291     info@systemy-it.com
system Portal sprzedaży

System Zarządzania Sprzedażą
Portal Sprzedaży

W pełni responsywny portal sprzedaży to aplikacja do zarządzania i śledzenia sprzedaży nie zależnie od lokalizacji. System zawiera wiele funkcji takich jak interaktywne mapy google, wykresy, zarządzanie personelem i wiele innych.

Zobacz Portal sprzedaży

 

crm zarzadzanie relacjami z klientami

Zarządzanie Relacjami z klientami
System CRM

System zarządzania relacjami z klientami(ang. customer relationship management) przeznaczony jest dla wszystkich którzy cenią sobie dobrą organizację i szybki dostęp do danych. Dajemy ogromne możliwości rozbudowy i dopasowywania rozwiązania do Twoich potrzeb. System modułowy pozwala na wykorzystanie innych aplikacji.

Zobacz System CRM Online

 

system zarzadzania zdjeciami album fotograficzny

System dla Fotografów - Zarządzanie Albumami Zdjęć

Jeżeli szukasz aplikacji magazynującej zdjęcia w chmurze z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Możliwość połączenia tego systemu z innymi lub wykorzystania jako moduł pozostawia inne pozycje na rynku bezkonkurencyjnymi.

AdministratorFotografKlient

 

system zarzadzania rejestracji wydarzen

System Zarządzania Wydarzeniami - Rejestracjami

System rejestracji wydarzeń, pozwala zarządzającym na tworzenie eventów, oraz użytkownikom na logowanie się do aplikacji i branie w nich udziału. Rozwiązanie można integrować ze stronami internetowymi, bazami danych i przede wszystkim innymy systemami takimi jak CRM.

Dostęp AdministratoraDostęp Klienta

 

 

system zarzadzania zadaniami

System Zarządzania Zadaniami - Zgłoszeniami

Aplikacja zarządzania zadaniami, problemami i zgłoszeniami pozwala na łatwą organizację oraz śledzenie ich przebiegu. Osoby zgłaszające oraz rozwiązujace problem (wykonujące zadanie) mają dostosowane do swoich potrzeb odmienne widoki, oraz w zależności od poziomu dostępu możliwości.

Zobacz System Zarządzania Zadaniami

 

system zarzadzania biblioteka

System dla Bibliotek

Aplikacja przeznaczona jest głównie dla bibliotek, i posiada funkcje wyporzyczania, magazynowania, oraz śledzenia pozycji książek. Ze względu na swoją uniwersalność może być równierz wykorzystywana w róznego rodzaju magazynach lub sklepach. System wspiera wiele poziomów dostępu.

Dostęp AdministratoraDostęp Klienta

 

 

system zarzadzania projektami

System Zarządzania Projektami

Zarządzanie projektami to najważniejszy aspekt dobrze działającej firmy. Do twojej dyspozycji oddajemy rozbudowany system zarządzania z wieloma opcjami takimi jak wykres gantta, kalendarz, mapa...

Menadżer ProjektuPracownik

 

system zarzadzania projektami

Dopasowany system

Jeżeli szukasz w pełni dopasowanego systemu, jesteś we właściwym miejsu. Wszystkie przykładowe rozwiązania zawierają funkcjonalności które możemy zmodyfikować łączyć i przygotować specjalnie dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

 


Zacznij Korzystać z Naszych Systemów

W pełni dopasowane rozwiązania

Napisz do nas