+48 790 205 291     info@systemy-it.com

FileMaker 14

Dowiedz się co proponuje nowa platforma filemaker. Sprawdź pełną listę funkcji i udogodnień.Filemaker 14 • Automatyzacja

 • Więcej wykonanej pracy w krótszym czasie
 • Mobilność

 • Wiele możliwości webowych i mobilnych
 • Projektowanie

 • Nowe udogodnienia przy projektowaniu widoków
 • Organizacja

 • Łatwe zarządzanie rozwiązaniami filemaker.
 • iOS

 • Większe wsparcie i kontrola nad systemami pod iOS.
 • Praca offline

 • Korzystanie z systemu nawet po utracie połączenia.


Nowa platforma FileMaker 14 zapewnia pełne i elastyczne wsparcie dla iPad, iPhone, Windows, Mac i systemów przeglądarkowych, webowych. Poznaj nowe funkcje przyspieszające proces tworzenia i projektowania systemów informatycznych FileMaker. Nowy filemaker 14 daje dużo większą kontrolę nad mobilnymi systemami pod iPad, iPhone i web.


AUTOMATYZACJA SYSTEMÓW FILEMAKER 14

Całkowicie zmieniony obszar roboczy skryptów pozwala na błyskawiczne tworzenie, edycję i odnajdywanie funkcji, operatorów i kolejnych kroków w skrypcie i kalkulacjach. Większość pracy wykonywana jest za Ciebie co znacząco wpływa nasz czas tworzenia systemów pod FileMaker 14. 

Konsola skryptów filemakerAutouzupełnianie

Zacznij wpisywać dowolne znaki, i skorzystaj z dynamicznie uzupełnianej listy funkcji

Pole wyszukiwania

Odnajduj skrypty w prosty sposób korzystając z pola wyszukiwania

Skróty

Używaj skrótów tekstowych i buduj skrypty z łatwościąOpisy kroków w skrypcie

Dowiedz się dokładnie za co dany krok w skrypcie jest odpowiedzialny

Jeden widok

Dzięki wykorzystaniu zakładek, możesz przeglądać i edytować kilka skryptów na raz

Edycja In-line

Edytuj skrypty bezpośrednio w przestrzeni roboczejUlubione skrypty

Dodawaj najczęściej używane skrypty do "ulubionych" i odnajduj je błyskawicznie

Przejrzystość i organizacja skryptów

Korzystaj z zupełnie nowego edytora skryptów (kolory,wcięcia...), Zarządzaj swoimi skryptami w bardzo prosty i przyjazny sposób za pomocą folderów i separatorów

Nowe okno kalkulacji

Całkowicie odmienione okno kalkulacji zwiększy Twoją produktywność dzięki autouzupełnianiu i wyszukiwarceMOBILNE I INTERNETOWE SYSTEMY FILEMAKER

Już teraz możesz w pełni korzystać z systemów FileMaker 14 na telefonie, tablecie i w przeglądarce. Dzieki FileMaker WebDirect możesz korzystać z funkcji aplikacji bazodanowej i uzyskać łatwy dostęp do danych.


Filemaker na urządzeniach mobilnych i w przeglądarkach

Filemaker 14 mobile toolbar

Nowy pasek narzędzi

Pasek narzędzi w FileMaker 14 WebDirect został zaprojektowany od nowa, zapewniając świetny wygląd zgodny z dzisiejszymi standardami. Jest intuicyjny i funkcjonalny co zapewnia pozytywne doświadczenia użytkowników oraz szybką i prostą nawigację. Mimo tego że pasek narzędzi dla FileMaker 14 został stworzony pod urządzenia mobilne, świetnie sprawdza się równierz w przeglądarce na komputerze.

 • Przyciski dużo łatwiejsze w użyciu - zwiększono aktywny obszar
 • Menu jest wysuwane - znacznie łatwiejsze nawigowanie po aplikacji
 • Elementy menu wyświetlają się w logiczny sposób w zależności od rozmiaru okna

25% wzrost wydajności

FileMaker WebDirect 14 jest nawet do 25% szybszy na tabletach i w przeglądarkach komputerowych


NOWE NARZĘDZIA PROJEKTOWANIA W FILEMAKER 14

Platforma Filemaker 14 posiada zaawansowane narzędzia projektowania i tworzenia aplikacji pod iPhone, iPad, Windows, Mac i internet.
 

Pasek przycisków

Twórz grupy przycisków i korzystaj z nich jako nawigacja, lub menu akcji. Dzięki automatycznemu dopasowywaniu przyciski pozostają funkcjonalne i łatwe w urzyciu niezależnie od rozmiaru okna w którym są wyświetlane

Filemaker 14 grupa guzików

Filemaker 14 ikony

Ikony

Wraz z platformą FileMaker 14 do Twojej dyspozycji zostało oddanych 140 profesjonalnie tak zaprojektowancyh ikon, by sprostać każdemu zadaniu. Co więcej możesz zmieniać ich kolor, dodawać warunkowe formatowanie i importować niestandardowe ikony.


Nowe części widoków - Górna i dolna nawigacja

Dzięki nowym częściom przeznaczonym głównie pod nawigacje, możesz tworzyć paski nawigacyjne, które pozostają statyczne w momencie wertykalnego przewijania widoku.

FileMaker 14 top bottom parts

filemaker 14 placeholder

Placeholder'y - etykiety w polach

Dzięki zastosowaniu placeholder'ów takich jak w HTML możesz dużo łatwiej tworzyć pola z etykietami lub instrukcjami w ich wnętrzu. Tekst znika automatycznie po wpisaniu wartości.


Nowa paleta kolorów

Została wprowadzona nowa paleta kolorów, która ułatwia zachowanie zgodności kolorystycznej w Twoim systemie FileMaker. Co więcej mamy opcję wyboru kolorów systemie heksadecymalnym (hex: #000000 - czarny) co znacznie ułatwia wykorzystywanie kolorów z innych żródeł bez konieczności przeliczania z RGB.

filemaker 14 color palette

filemaker 14 kontrola stylów

Style przycisków akcji - Kalendarz, dropdown...

Możesz kontrolować kolor ikon w obszarze akcji pól takich jak kalendarz, popup, dropdown i grupa przycisków .Co więcej w polu wyboru możesz wyświetlać "X" lub ikonę standardową ikonę zaznaczenia.


Nowe, rozbudowane rozwiązania startowe
(starting solutions)

Korzystaj z 16 rozwiązań startowych które zostały zaprojektowane i rozbudowane tak by spełniać najnowsze standardy. Do twojej dyspozycji oddajemy takie systemy jak zarządzanie projektami, zadaniami, klientami i wiele innych.

filemaker 14 starting solutions

ZARZĄDZANIE BAZAMI DANYCH FILEMAKER 14
CENTRUM URUCHAMIANIA

Nowe centrum uruchamiania w FileMaker 14 pozwala na łatwe i przejrzyste zarządzanie Twoimi rozwiązaniami. Możesz dodawać bazy danych do ulubionych, oraz przypisywać do nich niestandardowe ikony.


Zarządzanie rozwiązaniami filemaker 14

Centrum uruchamiania jest spójne w każdej odsłonie filemaker 14, dzięki czemu zarządzanie rozwiązaniami jest proste i intuicyjne.


FILEMAKER 14 POD iPHONE - iPAD

Dzięki nowej platformie FileMaker 14 zarządzanie aplikacjami pod iPhone i iPad nigdy nie było łatwiejsze


FileMaker 14 na iOS, iPhone, iPad

Filemaker Go 14

FileMaker Go 14 został zaprojektowany od nowa, tak by nawiązać do stylu iOS 8. Dzięki nowym rozwiązaniom programowym możesz korzystać z aplikacji w trybie pełnoekranowym, oraz przesuwać elementy interfejsu.

Zmiana orientacji ekranu

Możesz zaprojektować widok poziomy i pionowy i za pomocą skryptów decydować który z nich i w jaki sposób wyświetlany jest użytkownikowi.

Podpis elektroniczny

System zapisywania podpisu elektronicznego został rozbudowany tak, by mógł zawierać więcej informacji:

 • Tytuł
 • Tekst opisu
 • Tekst pod linią podpisu
Podpis elektroniczny w FileMaker 14

Odtwarzanie plików multimedialnych w FileMaker 14

Odtwarzanie plików multimedialnych - Audio, wideo

Z nowym FileMaer 14 możesz odtwarzać i kontrolować pliki multimedialne. Tryb pełnoekranowy jest w pełni wsperany dla plików wideo które standardowo umieszaczasz w polach typu kontener.

klawiatura dotykowa - pełna kontrola

Za pomocą skryptów możesz kontrolować pojawianie się i znikanie klawiatury dodtykowej, tak by pomagała przy wprowadzaniu danych i nie przeszkadzała przy ich przeglądaniu.

Formatowanego tekstu

Kontroluj w jaki sposób tekst wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Korzystaj z funkcji formatowania takich jak kolor, rozmiar i czcionka tekstu.


PRACA W TRYBIE OFFLINE

FileMaker 14 pozwala na pracę w trybie offline na urządzeniach mobilnych

Ponowne połączenie z serwerem

Jeżeli utracisz połączenie z internetem lub serwerem, FileMaker 14 automatycznie nawiązę je gdy tylko będzie taka możliwość. Zostaniesz przeniesiony do miejsca gdzie pracowałeś wcześniej zupełnie tak jak ma to miejsce w FileMaker Go

Wzrost bezpieczeństwa

Zwiększ bezpieczeństwo FileMaker serwer 14 dzięki nowym możliwościom wprowadzania hasła z indykatorami jego siły, oraz możliwościami przypomnień za pomocą 4-cyfrowego pinu.

Serwer zapasowy

Jeżeli z jakiegoś powodu główny serwer FileMaker przestanie działać, w prosty sposób możesz przełączyć się na zapasowy. Kopie zapasowe danych są automatycznie tworzone dla wszystkich rozwiązań.