+48 790 205 291     info@systemy-it.com

Dopalacz dla systemów - Ext JS 5

Ext JS 5 wspiera systemy Platinum iT

Lekki i świeży design

Wiem, że wielu z Was, drodzy Klienci, czeka na nowy, odświeżony interfejs naszych aplikacji przeglądarkowych. Miło jest nam poinformować, że prace są już na ukończeniu i w niedługim czasie udstępnimy zupełnie nowy wygląd, zgodny z najnowszymi standardami. Nowoczesny design to jednak nie wszystko. W raz z aktualizacją zyskujemy nowe możliwości tworzenia bardziej elastycznych widoków. Aktualizacja nie ominie również widoków dedykowanych dla urządzeń mobilnych

themes.jpeg

Aby zrozumieć jak bardzo podnosi to poziom wykonania naszych aplikacji, wystarczy spojrzeć na poniższą listę i formularz.

lista.png

forms.png

Dbałość o nawet najmniejszy szczegół - konsekwencja zachowania proporcji i rozmiarów, sprawia, że uzyskujemy interfejs, który śmiało można porównywać z najlepszymi, jak iOS 8. Specjaliści wykorzystali lata doświadczenia w budowie GUI oraz dotychczasowe wyniki badań UX, tworząc schemat, który nawet przy dużej ilości obiektów jest czytelny dla użytkownika.

Jak to osiągnęliśmy?

Korzystanie z dobrodziejstw nowego interfejsu jest możliwe dzięki dwóm czynnikom.
Po pierwsze, podejmowaniu przez Platinum iT właściwych decyzji technologicznych. Wiemy jakie rozwiązania mają przyszłość i będą dynamicznie rozwijane.
Po drugie, dzięki zastosowaniu nowego frameworka Ext JS 5 firmy Sencha Inc. opublikowanego na początku 2014 roku.

Wdrożenie jest dość czasochłonne i wciąż jest w toku, mamy jednak nadzieję, że zakończy się przed końcem roku.
Poinformujemy Was o dacie aktualizacji ze stosownym wyprzedzeniem i odpowiednio przygotujemy na nadchodzące zmiany.